SPOTKANIA OPŁATKOWE PRZEDSZKOLAKÓW

18 grudnia w młodszej grupie przedszkolnej i 21 grudnia w starszej grupie przedszkolnej odbyły się spotkania opłatkowe przedszkolaków z licznie przybyłymi rodzicami.

Występy dzieci w pierwszej części spotkania pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpoczęły wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela. W części artystycznej wspomagała dzieci pani Edyta Redes wcielając się w rolę narratora i rodzice zaproszeni do wspólnego śpiewania kolęd.

W drugiej części uroczystości pani w-ce dyrektor Małgorzata Filiks pogratulowała maluszkom wspaniałych występów, złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia i podzieliła się opłatkiem. Życzenia złożyli sobie nawzajem wszyscy zebrani rodzice i dzieci.

Na koniec przedszkolaki i rodzice zasiedli do wspólnego stołu.

L. Wierzbicka
E. Derlicka